Medis  

Vyras Medis

Šio tipo vyras viską analizuoja ir vertina. Jis vienodai nagrinės ir telefono sąskaitą, ir savo bei partnerės veiksmus miegamajame. Jis nuolat ras dėl ko sukti galvą, gvildens įvairiausias gyvenimo situacijas ir dėl to kamuosis.

Jis labai vertina laisvę. Ne tik savo, bet ir visų žmonių. Jo požiūris į laisvę meilės srityje idealistinis. Vienos nakties įvykį jis gali sureikšminti ir išvystyti iki vedybų. Tačiau, kad pamiltų moterį, ji turi būti protinga, prilygti jam ir savo išsilavinimu. Jis plepus, mėgsta moterišką draugiją. Neretai net vedęs gali bet kada pasikviesti kažkada buvusią draugę tiesiog šiaip paplepėti ir dar nustebs, jei jo žmona su ja nenorės susidraugauti. Moteriai gali būti sunku priimti tokį jo požiūrį, ypač, jei ji norės kurį vakarą pabūti dviese, o jis lyg tyčia pasikvies kokią draugę.

Seksualinis gyvenimas šiam vyrui dažniausiai sekasi sunkiai. Jo nuomone, viskas priklauso nuo dviejų parnerių sugebėjimo įvaldyti techniką, susiderinti tarpusavyje. Jam daug reiškia patirtis. Aistra, per kurią jis pamirštų viską aplinkui, jį užvaldo retai. Lovoje gali pasirūpinti ir savo, ir savo partnerės poreikiais.

Jis mėgsta kalbėti filosofiškai, abstrakčiai, tačiau jokiu būdu ne apie savo jausmus. Mėgsta analizuoti aplinkinius žmones – kaip jie keičia partnerius, kai gyvena šeimoje. Analizuodamas aplinkinį pasaulį bando suprasti save ir savo poreikius.

Šio vyro meilė remiasi daugiau apskaičiavimu. Jis stengiasi ištirti moterį, ar ji tikrai jam tinka, ar supras jo poreikius, požiūrį į gyvenimą. Jeigu jo ir moters požiūriai, vertybės sutampa, jis už tai ją įsimyli. Seksas jam visuomet liks antrame plane.

Kaip jį suvilioti

Išsiaiškink jo vertybes. Jei jos artimos tavosioms, gali mėginti su juo susidraugauti. Pamėgink suprasti jo laisvės sąvoką ir duok jam pakankamai laisvės. Jei jis supažindina tave su kita moterimi, tai patikėk tuo, ką sako, nes, jei šiuo metu draugauja su tavimi, tai ta kita moteris jam tikrai tik draugė.

  »

Ruduo Ruduo 02:40
«Rugsėjis»»|
Pr 31 7 14 21 28
A 1 8 15 22 29
T 2 9 16 23 30
K 3 10 17 24 1
Pn 4 11 18 25 2
Š 5 12 19 26 3
S 6 13 20 27 4
© day.lt, 2003-2020