Žemė  

Žemė Vyras

Šio tipo vyras jausmingas, ramus. Mėgsta ramų gyvenimą ir stengiasi vengti konfliktų. Jis retai imasi iniciatyvos, norėdamas patraukti dominančios moters dėmesį. Dažniausiai tai jį reikia moteriai prisivilioti ir užkariauti. Pats jis nešnekus, sunkiai atsiveria žmonėms, tačiau atsivers, jei jį prakalbinsi.

Jis nelinkęs į meilės nuotykius. Mėgsta pastovumą, griežtą moralę. Geras maistas, jausmingas pokalbis, šilta kvapni vonia, miegas jam yra toks pat ar net didesnis malonumas už seksą. Jis hedonistas, vertinantis tai, kas yra realu – ką galima paliesti, užuosti. Seksualiniame gyvenime neturi fantazijos. Jis nemėgsta svajoti ar gyventi prisiminimais, nori būti čia ir dabar, pajusti viską, kas tuo metu aplinkui. Nemėgsta jis ir meilės žaidimų, intrigų. Tai jam atrodo vaikiška ir nesąžininga. Jis visuomet bus ištikimas ir lauks savo mylimosios, kad ir kur ji būtų išvykus. Dėl jos jis pasiruošęs kalnus nuversti. Jis visuomet priglaus, išklausys ir nuramins artimą žmogų, išgyvenantį sunkumus.

Šis vyras siekia dvasinių tikslų ir greitai prisiriša prie žmogaus, kuris jam atveria savo vidinį pasaulį. Jis pastovus, lengviau, nei kito tipo žmonės, sugeba ištverti sunkiais ir konfliktines situacijas.

Kaip jį suvilioti

Apgaubkite jį malonumais: virkite skanų maistą, masažuokite nugarą, išsimaudykite kartu vonioje. Neskubinkite jo gyvenimo tempo. Jokiu būdu nekeiskite jo namų tvarkos. Jei norite ką nors pakeisti, darykite tai po truputį, nepastebimai. Naujas idėjas jam pripiršti galima tik labai subtiliai ir iš lėto.

Už visa tai jis bus itin supratingas, užjaučiantis ir ištikimas partneris. Jis nėra toks aistringas ir nepastovus kaip Vyras Ugnis ir neužsispyręs kaip Vyras Metalas. Tačiau jis išklausys jūsų pastabas ir atsižvelgs į jas, norėdamas suteikti mylimai moteriai malonumo.

  »

Ruduo Ruduo 03:48
«Rugsėjis»»|
Pr 31 7 14 21 28
A 1 8 15 22 29
T 2 9 16 23 30
K 3 10 17 24 1
Pn 4 11 18 25 2
Š 5 12 19 26 3
S 6 13 20 27 4
© day.lt, 2003-2020