Nuomonės


Greta, Gretė

Apibūdink žmones, turinčius tokį vardą.

manau, kad toki varda turi merginos, visada esancios salia, kai reikia... gal as neteisi?Greta

Greta yra pats graziausias vardas.Visos GRETOS labai grazios.Andrius

anksciau man labai nepatiko mano vardas, bet dabar manau kad jis pats nuostabiausias ir labai dziaugiuosi kad as turiu butent toki.tuo labiau kad vardas GRETĖ nela labai daznas:)gretė

Man sitas vardas labai grazus.As turiu drauge vardu Greta ji yra labai gera sazinnga niekados nesusipyksta su kitais ji yra tikru tikriauses perliukasElenyte

mano wardas taijpat greta. Jis grazus,trumpas, bet uzknisa tik tai kad Gretu nerealiai daug (mano klaseij 4-ios ) nesamone. Kai saukia viena o atsisuka 4-ios.Greta

« 128 iš 138 »

«Birželis»»|
Pr 1 8 15 22 29
A 2 9 16 23 30
T 3 10 17 24 1
K 4 11 18 25 2
Pn 5 12 19 26 3
Š 6 13 20 27 4
S 7 14 21 28 5