Greta, Gretė
Apibūdink žmones, turinčius tokį vardą.
manau, kad toki varda turi merginos, visada esancios salia, kai reikia... gal as neteisi? – Greta
Greta yra pats graziausias vardas.Visos GRETOS labai grazios. – Andrius
anksciau man labai nepatiko mano vardas, bet dabar manau kad jis pats nuostabiausias ir labai dziaugiuosi kad as turiu butent toki.tuo labiau kad vardas GRETĖ nela labai daznas:) – gretė
Man sitas vardas labai grazus.As turiu drauge vardu Greta ji yra labai gera sazinnga niekados nesusipyksta su kitais ji yra tikru tikriauses perliukas – Elenyte
mano wardas taijpat greta. Jis grazus,trumpas, bet uzknisa tik tai kad Gretu nerealiai daug (mano klaseij 4-ios ) nesamone. Kai saukia viena o atsisuka 4-ios. – Greta