Aplinkos įtaka sėkmei  

Keletas pagrindinių patarimų:

  • Lova miegamajame jokiu būdu neturi stovėti priešais duris. Gulėti kojomis į duris (vadinamąja lavono poza) yra blogas ženklas.
  • Blogai, jei žmogus, gulintis lovoje visiškai nemato durų. Tai gali sukelti jam įtampą, nesaugumo jausmą.
  • Sutuoktiniai neturėtų miegoti dviejose sustumtose lovose ir net vienoje lovoje su dviem čiužiniais. Patartina miegoti vienoje lovoje su vienu čiužiniu ir klotis viena antklode. Pagal Feng šui nevertėtų miegoti ir ant ištiesiamos sofos. Jei neturite kitos galimybės, tokią sofą vertėtų ištiestą prieš miegą kuriam laikui aptiesti stora pūkuota antklode.
  • Apžiūrėkite, ar į lovą nenukreipti jokie kampai – spintelių, kėdžių, staliukų.
  • Po lova nereikėtų laikyti jokių daiktų.
  • Miegamajame itin svarbi veidrodžio vieta. Veidrodis laikomas magišku daiktu, kuris geba atspindėti neigiamą energiją ir ją sustiprinti. Vertėtų jį įrengti taip, kad jis neatspindėtų lovos. Kad gulėdamas nematytumėt savęs veidrodyje, geriausia jį įrengti virš galvos arba uždaromos spintos duryse. Venkite tokių veidrodžių, kurie „nupjauna“ žmogų – veidrodis turėtų atspindėti visą žmogų. Manoma, kad toks žmogaus suskaidymas į skirtingas veidrodžio dalis neša nelaimę. Jeigu Jūsų veidrodis jau įrengtas netinkamoje vietoje, prieš guldamasis miegoti, pastatykite priešais jį kambarinį augalą, ar užstatykite jį pertvara, širma (jos ypač populiarios Kinijoje, vis labiau madingos ir pas mus).
  • Miegamasis turėtų atlikti tik miegamojo funkciją – jis skirtas meilės žaidimams ir poilsiui. Nevertėtų jame dirbti kitų darbų, sportuoti, skaityti knygų, rašyti. Tai ypač pasakytina apie darbus, kuriems reikia technikos – atsisakykite miegamajame kompiuterio ir televizoriaus. Sustiprinti meilei patariama naudoti įvairius meilės talismanus: delfinų, ančių, žmonių porų skulptūrėles. Jas geriausia pastatyti pietvakarinėje kambario dalyje. Šalia durų pakabinti vėjo muzikos skambučius.

« 12345 »

Žiema Žiema 08:17
«Gruodis»»|
Pr 27 4 11 18 25
A 28 5 12 19 26
T 29 6 13 20 27
K 30 7 14 21 28
Pn 1 8 15 22 29
Š 2 9 16 23 30
S 3 10 17 24 31
© day.lt, 2003-2023